Kwiaty rajskiego ogrodu - niepowtarzalna, artystyczna biżuteria do kupienia w CDS! Zapraszamy!

Jakie były kwiaty rajskiego ogrodu?

Duże czy małe, delikatne, zwiewne, wielobarwne, czy jednokolorowe, a może ogromne, rozsiewające wokół zniewalające, ciężkie  zapachy przywołujące rajskie ćmy i motyle.

A może zwyczajne, takie jakie znamy z dzisiejszych łąk, pól i ogrodów, których urodą i zapachem możemy sycić się do woli, od pierwszego przebiśniegu, aż po ostatnią, oszronioną pierwszymi przymrozkami, chryzantemę.

Takie myśli, zapewne, towarzyszyły autorce Marcie Bożek- Pocenty podczas projektowania i tworzenia nowej kolekcji artystycznej biżuterii ze szkłem.

W niej to właśnie swoje miejsce znalazły bardzo różnorodne i niezwykłej urody  kwiaty, które zostały ręcznie namalowane na szkle, zaczynając od takich, które spotykamy dzisiaj w naszych ogrodach, aż po najbardziej wyszukane i fantazyjne formy, które tylko w delikatnym zarysie przypominają kwiatowe kształty, przywołując w wyobraźni obraz rajskiego ogrodu.

Kolekcja ma charakter limitowany i jest zbiorem kilkunastu niepowtarzalnych naszyjników, które  prezentowane będą w foyer CDS w Krośnie od września do grudnia 2020 roku.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów pod nr tel. 134440031 -