Centrum Dziedzictwa Szkła zaprasza na weekendowe zwiedzanie!


Drodzy goście i sympatycy!

W maju otwarci jestemy tylko w weekendy, zapraszamy więc 22-23 oraz 30-31 maja. 


W czerwcu będziemy już czynni codziennie, z wyjatkiem czwartków, w godzinach 10:00 - 17:00 (poniedziałek-sobota) oraz 11:00 - 17:00 w niedzielę.  

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz ochronę naszych pracowników pobyt w CDS będzie zorganizowany wg następujących procedur bezpieczeństwa:

- grupa może liczyć maksymalnie 10 osób (z wyjątkiem rodzin mieszkających razem – wówczas limit osób nie obowiązuje);

- zwiedzający są zobowiązani do przestrzegania zasad sanitarnych – zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk, rekomendujemy również zakładanie rękawiczek jednorazowych;

- dla osób nie mogących używać maseczek mamy przyłbice;

- zlikwidowana zostaje możliwość wydmuchania bańki szklanej w trakcie pokazu hutniczego (w zamian zapewniamy inne atrakcje).

Informujemy, że przestrzegamy ściśle reżimu sanitarnego dbając o bezpieczeństwo wszystkich przebywających w CDS. Dotyczy to zarówno osób (środki ochrony osobistej i dezynfekcja), jak i pomieszczeń (dezynfekcja, odkażanie).

Harmonogram zwiedzania:

sobota: pierwsza grupa godz. 10:00, ostatnia grupa godz. 15:00 (wejścia o pełnych godzinach zegarowych)

niedziela: pierwsza grupa godz. 11:00, ostatnia grupa godz. 15:00 (wejścia o pełnych godzinach zegarowych)

Uwaga: prosimy, w miarę możliwości, o telefoniczną rezerwację wejściówek (tel. 134440031). Ilość miejsc jest ograniczona.

Jednocześnie zastrzegamy, że z przyczyn od nas niezależnych, plan otwarcia CDS w majowe weekendy może nie dojść do skutku. Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności i ewentualne zmiany.  Na bieżąco informacje będą aktualizowane na naszej stronie www.miastoszkla.pl oraz fanpage’u https://www.facebook.com/miastoszkla/

Czas na piękne rzeczy w bezpiecznym miejscu!

Zapraszamy! Do zobaczenia!