Rodzinny weekend w Mieście Szkła / Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W sobotę 11 maja zapraszamy do Centrum Dziedzictwa Szkła rodziny z dziećmi. 
W tym dniu o godz. 10:00, 13:00 i 15:00 rodzinny bilet, uprawniający do zwiedzania całości, będzie dla nich kosztował mniej, tj.  dla 2 dorosłych z 1 dzieckiem - 20 PLN, z dwójką dzieci - 25 PLN, z trójką - 30 PLN. O każdej z wyżej wymienionych godzin na zwiedzanie wyruszy z przewodnikiem 20 osób,  więc z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr tel. 134440031.

Rodzinny weekend w Mieście Szkła / Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Długi weekend majowy

Rozpoczynamy długi majowy weekend. Centrum Dziedzictwa Szkła będzie czynne codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (ostatnie wejście na zwiedzanie całości obiektu o 15:00), w niedzielę 11:00 – 17:00 (ostatnie wejście na zwiedzanie całości obiektu o 15:00). 
O godz. 16:00 jest możliwość odbycia skróconego zwiedzania obejmującego tylko pokaz formowania szkła oraz film o historii produkcji szkła.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zwiedzaniem w tym okresie prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów! Tylko to daje gwarancję, że zobaczycie Państwo wszystkie atrakcje w CDS. 

Rezerwacje przyjmujemy pod nr tel. 134440031

            

Długi weekend majowy

Wielkanoc 2019

Wielkanoc 2019

Malowanie szklanych pisanek - warsztaty dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat w czwartek 18 kwietnia, na godz. 10:00

Młodsze dzieci będa uczestniczyć w warsztatach wraz z opiekunem. Zajęcia potrwają około 1,5 godziny, ich cena to 20 zł od 1 osoby. W zwiazku z ograniczoną liczbą uczestników (maksymalnie to 15 dzieci) prosimy o szybka decyzję i rezerwację pod nr tel. 13 444 00 31.

Malowanie szklanych pisanek - warsztaty dla dzieci

Tępe ostrze Marty Wojciechowskiej tylko do 3 września!

Zapraszamy do obejrzenia interesującej wystawy w Piwnicach Przedprożnych!  Tylko do 3 września!Marta Wojciechowska jest absolwentką Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, kierunku: Projektowanie Szkła. Ma w dorobku kilkadziesiąt wystaw indywidulanych i zbiorowych, krajowych i zagranicznych. Jej twórczość obejmuje SZKŁO UNIKATOWE (obiekty rzeźbiarskie z użyciem szkła, drewna, kamienia; duże instalacje rzeźbiarskie; aranżacje przestrzeni; elementy wystroju wnętrz) oraz SZKŁO UŻYTKOWE (szkło stołowe i  firmowe m.in. dla restauracji, hoteli; gadżety reklamowe; nietypowe przeszklenia architektoniczne; unikatowe lampy i inne formy oświetlenia; meble z elementami szkła).Na wystawie prezentuje szklane unikaty (rzeźby, instalacje) oraz szkło dekoracyjno- użytkowe. Bogactwo form, doskonałość warsztatu i pasja, bez której nie ma prawdziwej sztuki sprawiają, że krośnieńska wystawa jest miejscem

Tępe ostrze Marty Wojciechowskiej tylko do 3 września!