„Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”

Prima aprilis będzie nie tylko impulsem do robienia niewinnych żartów, ale też okazją do zwiedzania Centrum Dziedzictwa Szkła za połowę ceny!
I nie, nie jest to żartem.

Już pierwszego kwietnia CDS włączy się w ogólnopolską akcję „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.
W sobotę i niedzielę (01-02.04.2017 r.) będzie można zwiedzać Centrum Dziedzictwa Szkła za połowę ceny standardowego biletu.
Zapraszamy do wcześniejszych rezerwacji!

W dniach 31 marca – 02 kwietnia 2017 roku będzie miała miejsce II edycja weekendu niższych cen. Jest to akcja skierowana do turystów indywidualnych, i ma zachęcać do korzystania z atrakcji i usług turystycznych, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Klienci, którzy w określonych dniach wybiorą się na przykład do restauracji, muzeów, parków rozrywki, czy też zechcą zatrzymać się w hotelu, mogą liczyć na zniżki, nawet 50%, w stosunku do wysokości standardowego cennika obowiązującego każdego innego dnia. Przed podjęciem szczegółowych planów weekendowych, można upewnić się, które obiekty proponują usługi w tańszych cenach.

Lista opublikowana będzie na stronach witryny „Polska zobacz więcej”.
Warto zapoznać się z nią uważnie, ponieważ w wielu przypadkach, partnerzy akcji umożliwiają skorzystanie z usług w innym terminie, pod warunkiem, że ich zakupu lub rezerwacji klient dokona w podczas dni niższych cen.


Więcej szczegółów:

https://polskazobaczwiecej.pl/

https://www.facebook.com/WeekendNizszychCen/

Uwaga! Zainteresowanych zwiedzaniem prosimy o wcześniejszą rezerwację wejściówek( nr tel. 13 444 00 31) -