Dwór Kombornia Hotel & SPA****

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** - Luksus dedykowany Tobie

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** - to niepowtarzalny, luksusowy hotel typu boutique położony 10 km od Krosna. To wyjątkowe miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność. Obejmuje ono 10 hektarowy zabytkowy zespół dworsko-parkowy, którego historia sięga XVI. W urokliwym otoczeniu karpackich krajobrazów czeka tu na Państwa cisza i unikalny klimat wiejskiej rezydencji. W zabytkowych wnętrzach znajdą Państwo noclegi w stylowych, komfortowo wyposażonych pokojach i wykwintną kuchnię. Natomiast bogata infrastruktura SPA&Wellness pozwoli umknąć codzienności i cieszyć się błogim relaksem.

Kuchnie kuszące smakiem.

Dwie Restauracje: wytworna i elegancka Restauracja Magnolia oraz otwarta na park Restauracja Ogrodowa zachęcają do niespiesznego smakowania kulinarnych kompozycji. Na kawę bądź kieliszek czegoś mocniejszego sposobniejszy będzie Bar w Salonie Jadalnym z letnim balkonem połączonym z tarasem.  

Kuchnia Dworu Kombornia smakowo integruje europejskie osiągnięcia sztuki kulinarnej z tradycyjną i regionalną kuchnią polską. Estetycznie nawiązuje do francuskiego stylu podawania potraw. Same potrawy powstają głównie w oparciu o gwarantowanej jakości produkty lokalne w tym o warzywa, owoce i zioła które na stoły trafiają wprost z dworskiego ogrodu i sadu.

W  lipcu 2014 Hotel i Restauracja otrzymały „Poziomkę” - znak jakości Magdy Gessler, a Dwór i Restauracja znalazły się wśród najlepszych restauracji i hoteli w Polsce, które zauroczyły Kreatorkę Smaków.
Pod koniec roku zarówno Hotel (jako jedyny obiekt z Podkarpacia) jak i Restauracja Magnolia znalazły się w pierwszej polskiej edycji przewodnika Gault& Millau. Przewodnik prezentuje najlepsze restauracje, wyjątkowe hotele i regionalne specjały widziane okiem niezależnych ekspertów. Obok Michelin jest jedną z najbardziej renomowanych i wpływowych tego typu publikacji na świecie.


Salon Win Karpackich

Salon urządzony został w XVIII-wiecznej piwnicy na terenie zespołu dworskiego w Komborni i mieści reprezentatywną kolekcję win z różnych regionów winiarskich Karpat, leżących na terenie Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii i Polski.
Goście odwiedzający Salon mogą samodzielnie i według swojego uznania, przez 60 lub 90 minut, smakować wszystkie wina udostępnione do degustacji. Tym samym jest to jedyne miejsce w Polsce gdzie można smakować wina w formule degustacji czasowych i jednocześnie jedyne, gdzie w tak znacznej liczbie można spróbować win z Karpat.SPA odradzające witalność

ChocoWine SPA Dwór Kombornia to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które oprócz bogatej oferty orientalnych masaży i rytuałów  specjalizuje się w wykorzystaniu dobroczynnych właściwości wina i czekolady.
Wizyta w SPA to zaproszenie by zostawić za sobą codzienność i udać się w podróż pełną egzotycznych woni, subtelnej muzyki oraz dobroczynnego oddziaływania masaży i rytuałów, w których dotyk ludzkich rąk i ludzka wrażliwość są najważniejsze.
Oprócz szerokiej oferty SPA, Goscie mogą tu również skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w Instytucie Kosmetycznym z autoryzowanym Gabinetem Kosmetycznym BABOR. Natomiast błogi relaks zapewni Gościom wizyta dworskiej Oranżerii mieszczącej kompleks basenów, saun i łaźni z  grotą solną i siłownią.


Centrum Bankietowo – Konferencyjne

W zabytkowym budynku dawnych stajni dworskich mieszczą się nowocześnie wyposażone sale konferencyjnymi z osobną salą taneczną oraz wygodną przestrzenią foyer i cateringową. Na potrzeby spotkań o bardziej prestiżowym charakterze udostępniamy reprezentacyjne Salony na parterze Dworu.
Zamknięta, 10 hektarowa enklawa jaką tworzy cały zespół wraz z kompleksem konferencyjnym, infrastrukturą rekreacyjną oraz ofertą Wellness i SPA daje szerokie możliwości zrealizowania ekscytujących scenariuszy spotkań integracyjnych.


Dwór Kombornia Hotel & SPA****
Kombornia 1, 38-420 Korczyna,
woj. podkarpackie
Tel.: (+48) 13 435 42 89
Fax: (+48) 13 435 42 88
hotel@DworKombornia.pl
www.DworKombornia.pl