14.09 godz. 20:00 -22:00 MAPPING na malowidle

Dzisiaj w ramach "Świetlnego Miasta", corocznej cyklicznej imprezy, zapraszamy do Centrum Dziedzictwa Szkła w godzinach 20:00 - 22:00 na pokaz 3D mappingu! Wejście od ulicy Legionów.
Więcej informacji o dzisiejszych wydarzeniach znajdziecie tutaj:

14.09 godz. 20:00 -22:00 MAPPING na malowidle

Robert Makłowicz w CDS

12 września materiały do kolejnego odcinka swojego, bardzo popularnego programu, nagrywał Robert Makłowicz.

Cieszymy sie, że nasza placówka zainteresowała (i zachwyciła) tego znanego publicystę, krytyka kulinarnego i podróżnika.

Robert Makłowicz w CDS

Weekend za pół ceny

W pierwszy weekend października, w ramach akcji Weekend za pół ceny, zapraszamy do Centrum Dziedzictwa Szkła!

Weekend za pół ceny

Europejskie Dni Dziedzictwa w Centrum Dziedzictwa Szkła

W najbliższą sobotę, 8 września, zapraszamy do Centrum Dziedzictwa Szkła. W ramach akcji EDD udostępniamy bezpłatnie zwiedzanie budynku głównego. Obowiązuje rezerwacja wejściówek.

Europejskie Dni Dziedzictwa w Centrum Dziedzictwa Szkła

Korale jarzębiny - nowa, jesienna kolekcja szklanej biżuterii Marty Bożek-Pocenty

Korale jarzębiny - to tytuł i motyw przewodni nowej kolekcji biżuterii artystycznej ze szkłem, której autorem jest Marta Bożek- Pocenty. Do jej zaprojektowania i stworzenia inspiracją stały się wielobarwne jesienne drzewa pomiędzy którymi, jak dumne panny, stoją jarzębiny strojne w czerwone korale. Tę niepowtarzalną kolekcję tworzy 16 wisiorów, wykonanych ręcznie przez hutników CDS, a następnie również ręcznie malowanych i oprawionych przez autorkę w fantazyjne                            i niepowtarzalne formy.  Biżuteria z tej kolekcji prezentowana będzie w foyer CDS w Krośnie od września do grudnia 2018r. lub do wyprzedaży całości. Zapraszamy i zachęcamy do zakupu.

Przypominamy o konieczności rezerwacji biletów - tel. 13 444 00 31 -